Sklep KaRoKa.pl w nowej odsłonie
Sklep KaRoKa.pl, jeden z najstarszych i najpopularniejszych w Polsce sprzedawców detalicznych i hurtowych odzieży The Mountain oraz edukacyjnych pluszaków Wild Republic, już wkrótce pokaże swoim klientom i kontrahentom nową, całkowicie odmienioną stronę internetową.
2015-10-26, 15:45

 

Sklep KaRoKa.pl założyłam w 2004 roku – wspomina Katarzyna Roth-Kłudka, właścicielka. – Przez ostatnią dekadę branża e-commerce bardzo się zmieniła. Internauci mają nowe oczekiwania w zakresie estetyki i funkcjonalności sklepów internetowych. Dlatego na www.karoka.pl postanowiliśmy wprowadzić szereg niezbędnych zmian.

Modyfikacji ulegnie praktycznie wszystko. Sklep otrzyma nowy logotyp – utrzymany w ciekawie dobranych odcieniach zieleni i bieli, z dwoma listkami oraz subtelnym, nieco rysunkowym motywem serca, przywodzi na myśl naturę oraz podejście do biznesu i klienta z pasją i sercem. I to słuszny trop, bowiem KaRoKa.pl od początku istnienia stawia na produkty inspirowane przyrodą oraz wytwarzane w zrównoważony, ekologiczny sposób. Dzięki zmianom, ten niezwykle istotny aspekt natury i handlu fair trade zostanie jeszcze bardziej wyeksponowany, pokazując silne nawiązanie do trendu eko, który rządzi rynkiem od kilku sezonów i, co wielce prawdopodobne, utrzyma się na nim przez kolejne lata.

Bardzo ważny dla wygody zakupów i poruszania się po stronie sklepu będzie nowy layout – nowoczesny, RWD, czyli dostosowany do wyświetlania na komputerach oraz urządzeniach przenośnych, z intuicyjnym menu oraz przydatnymi filtrami wyszukiwania produktów.

Dzięki zastosowaniu bieli tła oraz miłych dla oka kolorów: zielonego, słonecznie żółtego i szarego, sklep stanie się także bardziej przejrzysty i pełen światła.

Nowa kolorystyka to powiew świeżości. Odcienie zdają się oddychać, co będzie przyjemną i potrzebną odmianą od layoutu, jaki był w sklepie dotychczas – dodaje Katarzyna Roth-Kłudka.

Podczas wprowadzania zmian nie zapomniano również o contencie. Treści informacyjne, opisy aktualnych promocji i programu lojalnościowego Klubu KaRoKi oraz opisy produktów (na bieżąco dodawane) wspaniale uzupełnią artykuły poradnikowe i notki na temat aktualnych trendów z działu Inspiracje. Całość będzie spójna i harmonijnie współgrająca z perfekcyjnie dobranym, odświeżonym wizerunkiem marki.

Zmianie nie ulegnie oferta, aczkolwiek planowane jest wprowadzenie nowego asortymentu, oraz obsługa, będące na wciąż tak samo doskonałym i chwalonym przez klientów poziomie.

KONTAKT / AUTOR
Katarzyna Roth-Kłudka
723 143 153
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.