Black Friday – wielkie przeceny w sklepie KaRoKa.pl
Black Friday (Czarny Piątek) zwyczajowo przypada w ostatni piątek listopada – w tym roku dokładnie 25.11.2016 r. Tego dnia w setkach sklepów zrobimy zakupy o wiele taniej.
2016-11-22, 15:58

Black Friday, jedna z tradycji, które przywędrowały do Polski z Zachodu, cieszy się nad Wisłą ogromną popularnością. Nie ma co się temu dziwić, bo to prawdziwe święto zakupoholików, w dodatku tuż przed grudniowymi świętami, stanowi nie lada sposobność, by kupić dużo, a zapłacić mało.

W corocznej akcji wielkich promocji, rabatów i wyprzedaży bierze udział także sklep KaRoKa.pl, jeden z najchętniej wybieranych w Polsce sprzedawców kultowej odzieży The Mountain, a także zabawek Wild Republic, odzieży Lazy One i modnych gadżetów Kimmidoll czy Tree-Free.

KaRoKa to sklep dla ludzi „na TAK” – pozytywnie zakręconych, którym bliska jest natura, wysokiej jakości materiały i oryginalne wzornictwo. Sklep, który na Facebooku śledzi na niemal 4 tys. fanów, jest lubiany nie tylko za bogatą ofertę produktową, lecz także za doskonałą obsługę (KaRoKa.pl nominowano w kategorii Najlepsza Strategia Utrzymania Klientów w tegorocznej edycji konkursu Ekomersy).

Dla nowych, jak i stałych klientów sklep KaRoKa.pl przygotował w tym roku wyjątkową promocję: Black Friday wydłużony o dni weekendowe (24, 25, 26.11), w czasie którego obowiązuje rabat aż 23% na wszystkie produkty (poza towarami już przecenionymi). Aby skorzystać z oferty, wystarczy podczas finalizacji zamówienia podać w koszyku kod rabatowy: BlackFriday.

Black Friday KaRoKa.plFani odzieży The Mountain i Lazy One, a także rodzice poszukujący na prezent dla swoich dzieci zabawek edukacyjnych (przytulanki i ptaszki z oryginalnym, certyfikowanym głosem od Wild Republic), już zacierają ręce.

Po zakończonej akcji promocyjnej na KaRoKa.pl wraca stały rytm: 5% rabatu dla nowo zarejestrowanych klientów i do 10% rabatu dla tych, którzy dołączyli do programu lojalnościowego Klub KaRoKi.

Black Friday to niebywała okazja dla każdego, kto planuje większe zakupy odzieży, obuwia, sprzętu RTV i AGD, a nawet produktów spożywczych – nie tylko na świąteczny prezent dla bliskich.

Eksperci zwracają przy tym uwagę, że zakupowy szał może skłaniać do podejmowania nieprzemyślanych decyzji zakupowych i nabywania produktów, które są nam niepotrzebne. Warto przy tym pamiętać o obowiązującym prawie konsumenta, które zezwala na zwrot towarów zakupionych na odległość w ciągu 14 dni od dnia ich otrzymania. Należy jednak wziąć pod uwagę wykluczenia, wobec których prawo zwrotu nie obowiązuje (pkt. 36 i 38 ustawy o prawach konsumenta).

KONTAKT / AUTOR
Katarzyna Roth-Kłudka
723 143 153
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.