Kultowe koszulki The Mountain – nowe wzory 2016 już na KaRoKa.pl!
Koszulki z nadrukami dla dorosłych i dzieci, bluzy z kapturem i bez, tanktopy i minisukienki – kolekcja 2016 odzieży The Mountain to ponad 200 nowych, niesamowitych wzorów, które można już oglądać i kupować na stronie KaRoKa.pl, polskiego dystrybutora The Mountain.
2016-02-10, 11:53

The Mountain to amerykański producent odzieży typu artwear. Od ponad dwudziestu lat marka oferuje koszulki z nadrukami, bluzy, bezrękawniki i minisukienki, wyróżniające się niebanalną stylistyką inspirowaną popkulturą, naturą (w szczególności fauną) i sennymi fantazjami.

The Mountain stawia nie tylko na zabawę modą, lecz także na „zieloną produkcję” i ochronę środowiska naturalnego. Bawełna, z jakiej wytwarzana jest odzież The Mountain, pochodzi z certyfikowanych farm, a do wykonywania nadruków stosuje się wyłącznie organiczne, nietoksyczne i zarazem odporne na pranie i ścieranie barwniki.

Moda na „mountainy” rozkwita także w Polsce. Odczuwam wielką frajdę, kiedy widzę rosnące pożądanie – to nie żart! – osób, które chcą mieć choć jedną taką koszulkę – mówi Katarzyna Roth-Kłudka, właścicielka sklepu KaRoKa.pl, w którym w odzież The Mountain zaopatrują się klienci detaliczni, jak i hurtowi. Katarzyna Roth-Kłudka sprzedaje „mountainy” od 2004 r. i, jak sama wspomina, początki nie były łatwe: Jeszcze kilka lat temu wiele osób obawiało się założyć odzież, tak bardzo różniącą się od jednolitych kolorystycznie, „grzecznych” ubrań. Ale z czasem nastawienie do mody zmieniło się, a odzież The Mountain zapewniła szerokie możliwości kreowania własnego stylu.

Wśród tysięcy fasonów odzieży The Mountain®: damskiej, męskiej i dziecięcej, i pośród kultowych już kolekcji, takich jak Three Wolf Moon®, Big Face™, Dean Russo, Smithsonian czy Mountain Life, coś w sam raz na swój gust znajdują i poszukiwacze oryginalności i komfortu, i fashioniści, i amatorzy eko. Rokrocznie marka The Mountain wprowadza do oferty nowe wzory odzieży, które są już dostępne na stronie www.karoka.pl.  

Mountaino-maniacy z całego świata oczekiwali niecierpliwie na nowe wzory odzieży The Mountain. Zdecydowanie warto było czekać – mówi Roth-Kłudka. – Najnowsza kolekcja The Mountain tętni kolorami i przyciąga wzrok ciekawym wzornictwem. Tegoroczna kolekcja bez wątpienia zachwyci też panie, które mogą obecnie wybierać aż ze 100 nowych wzorów!

Zobacz nowe wzory The Mountain 2016!

KONTAKT / AUTOR
Katarzyna Roth-Kłudka
723 143 153
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.