Zgarnij rabat na 12 urodziny sklepu KaRoKa.pl
KaRoKa.pl, jeden z najstarszych w Polsce sklepów oferujących odzież The Mountain, zabawki Wild Republic oraz gadżety Tree-Free i Kimmidoll, obchodzi w tym roku swoje 12 urodziny. Z tej okazji na kupujących czekają atrakcyjne rabaty, liczne promocje i dodatkowe obniżki cen w ramach Klubu KaRoKi.
2016-02-01, 11:36

Niemal cztery tysiące fanów na Facebooku i stale rosnące grono zadowolonych klientów – KaRoKa.pl to nie tylko sklep z kultową odzieżą artwear i zabawkami inspirowanymi naturą. To także przestrzeń online, w niezwykły sposób łącząca zakupy i styl życia, oraz zdecydowanie wyjątkowa obsługa, której próżno szukać gdzie indziej.

Rabaty na 12 urodziny sklepu

Dwunasty rok istnienia marki KaRoKa.pl na rynku to doskonała okazja do świętowania. KaRoKowe party urodzinowe oznacza dla kupujących prawdziwą moc niespodzianek!

Każdy zarejestrowany klient znajdzie na swoim koncie aż 12% rabatu do wykorzystania do końca lutego 2016 r. Zniżkę można przeznaczyć na zakup dowolnych produktów: odzieży The Mountain, pluszaków i ptaszków z głosem Wild Republic, podkładek i magnesów Tree-Free, breloczków Kimmidoll czy innych gadżetów.

Bonusy dla zapisanych do newslettera

Osoby zapisane do listy newslettera sklepu KaRoKa.pl do 12 lutego mogą także skorzystać z dodatkowego kodu rabatowego, łączącego się z rabatem stałego klienta, dzięki któremu zakupy będą tańsze nawet o 24%! Warunki skorzystania z promocji sklep przesyła mailowo.

Tańsze zakupy z Klubem KaRoKi

KaRoKa.pl ma również miłą niespodziankę dla osób, które dopiero trafiły do karokowego świata. Wystarczy dołączyć do Klubu KaRoki poprzez bezpłatne zarejestrowanie konta klienta, by otrzymać rabat 5% na pierwsze zakupy i punkty, pozwalające obniżyć cenę kolejnego zamówienia.

Warto wiedzieć, że Klub KaRoKi to nie tylko rabat i punkty na start, lecz także stale rosnące zniżki (nawet do 10%!) oraz dostęp do licznych akcji promocyjnych i ofert specjalnych.

Sklep www.karoka.pl

Program lojalnościowy Klub KaRoKi w połączeniu z urodzinowymi rabatami na zakupy to nie lada gratka dla fanów kultowych koszulek i bluz The Mountain, zabawek Wild Republic, popularnych gadżetów Tree-Free i Kimmidoll oraz innych wyjątkowych produktów.

Szczegółowe informacje o promocjach na stronie sklepu www.karoka.pl.

KONTAKT / AUTOR
Katarzyna Roth-Kłudka
723 143 153
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.