Black Friday – wielkie przeceny w sklepie KaRoKa.pl

Black Friday (Czarny Piątek) zwyczajowo przypada w ostatni piątek listopada – w tym roku dokładnie 25.11.2016 r. Tego dnia w setkach sklepów zrobimy zakupy o wiele taniej.Black Friday, jedna z tradycji, które przywędrowały do Polski z Zachodu, cieszy się nad Wisłą ogromną popularnością. Nie ma co się temu dziwić, bo to prawdziwe święto zakupoholików, w dodatku tuż przed grudniowymi świętami, stanowi nie lada sposobność, by kupić dużo, a zapłacić mało.

W corocznej akcji wielkich promocji, rabatów i wyprzedaży bierze udział także sklep KaRoKa.pl, jeden z najchętniej wybieranych w Polsce sprzedawców kultowej odzieży The Mountain, a także zabawek Wild Republic, odzieży Lazy One i modnych gadżetów Kimmidoll czy Tree-Free.

KaRoKa to sklep dla ludzi „na TAK” – pozytywnie zakręconych, którym bliska jest natura, wysokiej jakości materiały i oryginalne wzornictwo. Sklep, który na Facebooku śledzi na niemal 4 tys. fanów, jest lubiany nie tylko za bogatą ofertę produktową, lecz także za doskonałą obsługę (KaRoKa.pl nominowano w kategorii Najlepsza Strategia Utrzymania Klientów w tegorocznej edycji konkursu Ekomersy).

Dla nowych, jak i stałych klientów sklep KaRoKa.pl przygotował w tym roku wyjątkową promocję: Black Friday wydłużony o dni weekendowe (24, 25, 26.11), w czasie którego obowiązuje rabat aż 23% na wszystkie produkty (poza towarami już przecenionymi). Aby skorzystać z oferty, wystarczy podczas finalizacji zamówienia podać w koszyku kod rabatowy: BlackFriday.

Black Friday KaRoKa.plFani odzieży The Mountain i Lazy One, a także rodzice poszukujący na prezent dla swoich dzieci zabawek edukacyjnych (przytulanki i ptaszki z oryginalnym, certyfikowanym głosem od Wild Republic), już zacierają ręce.

Po zakończonej akcji promocyjnej na KaRoKa.pl wraca stały rytm: 5% rabatu dla nowo zarejestrowanych klientów i do 10% rabatu dla tych, którzy dołączyli do programu lojalnościowego Klub KaRoKi.

Black Friday to niebywała okazja dla każdego, kto planuje większe zakupy odzieży, obuwia, sprzętu RTV i AGD, a nawet produktów spożywczych – nie tylko na świąteczny prezent dla bliskich.

Eksperci zwracają przy tym uwagę, że zakupowy szał może skłaniać do podejmowania nieprzemyślanych decyzji zakupowych i nabywania produktów, które są nam niepotrzebne. Warto przy tym pamiętać o obowiązującym prawie konsumenta, które zezwala na zwrot towarów zakupionych na odległość w ciągu 14 dni od dnia ich otrzymania. Należy jednak wziąć pod uwagę wykluczenia, wobec których prawo zwrotu nie obowiązuje (pkt. 36 i 38 ustawy o prawach konsumenta).